Мова йде про унікальний освітянський форпост, перлину освіти Київщини – Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів.
Його затишна будівля, що найкраще підтримує піднесену атмосферу знань, розташована на території Білої Церкви, міста із багатою історією, де свого часу шукали натхнення такі видатні особистості, як Олександр Пушкін, Адам Міцкевич, Тарас Шевченко.
На базі інституту діють гуманітарно-педагогічний коледж, центри, відділи і навчально-методичні кабінети, музейно-виставковий комплекс, санаторій-профілакторій для освітян регіону.
В таких умовах особливу вагу отримують такі заклади, як КОІПОПК, що об’єднують та надихають спеціалістів, дають їм можливості для подальшого навчання та самовдосконалення.
Люди, що пройшли підготовку тут, вміють правильно працювати із обдарованими дітьми та з учнями з особливими потребами, знають особливості педагогічної та управлінської діяльності в умовах сільської школи тощо. Інститут має багато відзнак та нагород, наприклад, визнанням його високого статусу стало здобуття закладом золотих медалей одинадцятої і дванадцятої Міжнародної виставки «Сучасна освіта в Україні» у 2008 та 2009 роках.
Саме тому цей заклад можна із впевненістю назвати перлиною освіти Київщини, яка робить величезний внесок у виховання дітей Київської області.
Раніше в структурі КОІПОПК діяв Гуманітарно-педагогічний коледж, що здійснював підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня "молодший спеціаліст" на базі повної та базової загальної середньої освіти. У його структурі працювало два відділення, на яких за роки підготували тисячі спеціалістів за спеціальностями початкова освіта (основи інформатики), початкова освіта (англійська мова), початкова освіта (організатор спортивних секцій і клубів), образотворче мистецтво, соціальна педагогіка.
Однак на сьогоднішній день майбутнє існування цього форпосту освітянської думки перебуває під питанням. Деякі управлінські рішення. Що були прийняті новою владою, унеможливлюють існування Інституту в перекреслюють усі здобутки минулих років.
А між тим, заклад можна було назвати зразковим. Щоби не бути голослівними, Громадський рух «Разом із тобою» наведе для вас ряд відгуків про роботу інституту, що засвідчують найвищий рівень якості послуг, що тут надавалися:
Відгук від 28 червня
«Я із задоволенням пишу свій відгук про роботу Київського обласного інституту післядипломної освіти і підвищення кваліфікації. Мені поталанило протягом останніх трьох років щорічно бувати у цьому навчальному закладі, виступати із доповідями, проводити семінари із його співробітниками, а також вчителями шкіл. КОІПОПК активно займається розробкою та впровадженням інноваційних систем та методів навчання, і, оскільки в США я займаюсь саме цією тематикою, я із радістю ділюся найновішими досягненнями у цій галузі із українськими колегами…
Не викликає сумнівів, що розробки інституту у сфері сучасних підходів до навчання і підготовки педагогічних кадрів дуже перспективні і можуть знайти застосування різними організаціями і ВНЗ як в Україні, так і за її кордонами у справі розвитку новітніх освітніх систем. У зв’язку із чим співробітники інституту беруть участь у міжнародних конференціях і нещодавно отримали запрошення представити свій досвід у Національному Університеті м. Сан Дієго, США».
Відгук від 30 червня
Ректор інституту Клокар Наталія Іванівна прекрасно керує колективом, впроваджує новітні технології в процес управління. Як керівник, вона має високий рівень професіоналізму і мобільно реагує на сучасну ситуацію розвитку системи освіти.
Гнучкі, інноваційні форми у поєднанні із традиційними підходами до роботи з педагогами дають високі результати.
Колектив Інституту, маючи великий досвід роботи, перебуває у постійному творчому пошуку, ціллю якого є створення умов для підвищення кваліфікації педагогів Київської області.
Міжнародне співробітництво КОІПОПК із закордонними освітніми закладами реалізується через такі проекти, як підвищення кваліфікації педагогів із застосуванням дистанційної форми навчання, підготовка вчителів художньої культури в системі післядипломної освіти, навчально-методичне забезпечення та підготовка вчителів до роботи у старшій профільній школі. Діяльність працівників Інституту актуальна та розрахована на довгостроковий та позитивний результат.
Відгук від 11 червня
Відгук від 11 червня
Ключовою фігурою, що визначає стан освітнього потенціалу виступає вчитель. Від рівня його професіоналізму залежать результати соціально-економічного та духовного розвитку суспільства. І сьогодні, коли міжнародне співробітництво у вирішенні цих проблем як ніколи важливе, КОІПОПК грає в цьому процесі визначальну роль, сприяючи не тільки піднесенню освіти на якісно новий рівень, а й на збереження загальнокультурного європейського простору.
Немає коментарів:
Дописати коментар